O nas

Ponadczasowość

jest dla nas najważniejsza, bo rozumiemy ją jako jakość, wartość, styl i trwałość. To idea, która nami kieruje i inspiruje do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Każdy projekt, który oddajemy w Twoje ręce jest przemyślany. Tworzymy go ze spokojem i dopracowujemy w każdym detalu. Balans jest dla nas niezwykle ważny w każdym aspekcie życia. Stąd pomysł na tworzenie dwóch przeciwstawnych kolekcji, które wzajemnie się dopełniają. W czasach, gdy wszystko jest na chwilę, tworzymy rzeczy, których się nie wyrzuca, lecz ze względu na ich jakość, przekazuje dalej.

Słowa

mają moc i potrafią zmieniać świat. Wywołują też w nas emocje, które są tak ważne w naszym życiu. Właśnie dlatego każda kolejna nazwa kolekcji to coś więcej niż wybrane trzy słowa – to opowieść, która dla każdego nabiera innego znaczenia. Czasem tylko te trzy słowa widoczne na metce mogą zatrzymać Cię na chwilę, skłonić do refleksji i mieć w tym dniu dla Ciebie szczególne znaczenie. W każdą kolejną kolekcję wplatamy inną, wyjątkową historię, gdyż dla nas rzeczy bez historii stają się zdecydowanie mniej wartościowe.

Współpraca

z wyjątkowymi ludźmi jest dla mnie kluczem do tworzenia rzeczy ponadczasowych. Uważam, że nie można stworzyć czegoś wartościowego w pojedynkę. Każda osoba, którą spotykam, wnosi do projektu coś niezwykłego. Dzięki takiej możliwości jak dzielenie się wspólnymi pasjami, wymiana doświadczeń czy poznawanie unikalnej perspektywy, nasza współpraca nabiera innego znaczenia. Tworzymy rzeczy wyjątkowe, które nabierają dla nas szczególnej wartości w momencie, kiedy możemy się nimi z Tobą podzielić.

Dziękuję za Twój wybór,

INSTAGRAM

@3words.online jeśli chcesz nas obserwować

#3words kiedy chcesz nam coś pokazać

Przeczytaj jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej Polityce prywatności.