Tkaniny

Jakość

To niezapomniany czas gdy spotykasz ludzi, których pasją jest jedwab. Spędziliśmy kilka lat na podróżach, odkrywaniu manufaktur, porównywaniu tkanin i poznawaniu czym dokładnie jest jakość. Odwiedziliśmy polski Milanówek, dwie miejscowości w Wietnamie oraz kilka we Włoszech. Obecnie współpracujemy z trzema wyjątkowymi producentami z okolic włoskiego jeziora Como. Region ten ma kilkusetletnią tradycję w przetwarzaniu jedwabiu. Wiedza na temat barwienia, wykończenia czy druku przekazywana jest tam z pokolenia na pokolenie. To doświadczenie jest niezwykle cenne i przekłada się bezpośrednio na jakość naszych produktów.

Odpowiedzialność

Jesteśmy świadomi i odpowiedzialni za wszystkie produkty, które oddajemy w Twoje ręce. Decydując się na współpracę z naszymi partnerami, zwracamy uwagę nie tylko na jakość, ale także na podejście do środowiska i etyki pracy w danym miejscu. Najważniejsze certyfikaty, które posiadają nasze manufaktury to: GOTS, Seri.co czy STANDARD 100 by OEKO-TEX® dot. tkanin wolnych od substancji szkodliwych dla człowieka. Po kliknięciu na wybraną nazwę zostaniesz przeniesiona na stronę poszczególnego certyfikatu, gdzie przeczytasz więcej na jego temat. 

Kreatywność

Każdy projekt rozpoczyna się inaczej. Każdy wyraża nasze emocje, myśli i idee, które ukrywamy symbolicznie w rzeczach, które tworzymy. Przy projektowaniu apaszek współpracujemy z różnymi artystami. Każdego z nich cenimy za indywidualny, wyjątkowy styl i różnorodny sposób patrzenia na wybrany temat. Gdy projektujemy i wybieramy tkaniny, ogromną inspiracją jest dla nas czas spędzony w archiwach manufaktur, z którymi współpracujemy. Chcemy żebyś wiedziała, że do każdego projektu podchodzimy z dbałością o każdy detal. Dlatego tworzymy rzeczy, których się nie wyrzuca, a przekazuje dalej.

INSTAGRAM

@3words.online jeśli chcesz nas obserwować

#3words kiedy chcesz nam coś pokazać

Przeczytaj jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w naszej Polityce prywatności.